Směs plynů Pivogon

Obrázky
Patentovaná technologie Pivogon

Pro lepší čepování i chuť piva

Již od ledna 2015 Vám nabízíme unikátní směs plynů na čepování sudových nápojů, zejména piva. Tuto směs dodáváme ve vlastních tlakových lahvích o různých objemech. Směs plynů (Pivogon) si sami vyrábíme vlastní technologií. Pivogon je směs dusíku a oxidu uhličitého v poměru 80% dusík a 20% CO2. V nabídce máme taktéž čistý dusík (čistota 99,9%) na čepování sudového vína.

Naší filozofií je osobní přístup ke každému zákazníkovi. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce založená na oboustranné spokojenosti, nikoliv na dlouhodobých smluvních závazcích.

Unikátní postupy a technologie

Výroba a složení Pivogonu

Unikátní směs plynů na čepování sudových nápojů, zejména piva. Tuto směs dodáváme ve vlastních tlakových lahvích o různých objemech. Směs plynů (Pivogon) si sami vyrábíme vlastní technologií. Pivogon je směs dusíku a oxidu uhličitého v poměru 80% dusík a 20% CO2. V nabídce máme taktéž čistý dusík (čistota 99,9%) na čepování sudového vína.

Dodáváné plyny jsou pro použití v potravinářství, splňující náročné požadavky na kvalitu, dané platnou legislativou Evropské unie pro potravinářské přídatné látky dle ES č. 1333/2008 a ES 2008/84/ES. Výroba a distribuce plynů plně odpovídá zásadám HACCP. Jejich kvalita je průběžně monitorována a analyzována v certifikované laboratoři. Splňuje parametry využitelných plynů dle legislativy EU pro E 290(CO2) a E 941(N2). Výsledky analýz jsou k dispozici na stránce Dokumentace.

Jak již bylo řečeno v úvodu směs Pivogon je z 80% dusík a z 20% CO2. Jeho výroba probíhá tak, že nejprve vyrobíme dusík ze vzduchu pomocí generátoru dusíku. Toto zařízení funguje jako filtrace, kdy jsou molekuly dusíku odděleny od ostatních plynů. Tento „náš“ dusík poté na zařízení nazývaném "gasmixer" smícháme v požadovaném poměru s oxidem uhličitým. Touto směsí poté plníme certifikované tlakové láhve pomocí vysokotlakého kompresoru na tlak 190 bar. Naše výrobna splňuje všechny naležitosti spojené s výrobou potravinářské přídatné látky. Potřebnou dokumentaci, bezpečnostní listy a certifikáty naleznete na stránce Dokumentace.

Obrázky

Výhodná nabídka

Ceník tlakových lahví

Tlaková láhev Pivogon

50 LITRŮ

1599 Kč

Včetně DPH + záloha 3900 Kč

Tlaková láhev Pivogon

20 LITRŮ

699 Kč

Včetně DPH + záloha 3900 Kč

Tlaková láhev Pivogon

10 LITRŮ

429 Kč

Včetně DPH + záloha 3900 Kč

Tlaková láhev Pivogon

4 LITRY

279 Kč

Včetně DPH + záloha 3200 Kč

Kromě tlakových lahví Pivogon nabízíme: Dusík 20l / 190bar 570,- Kč s DPH nebo Dusík 10l / 190bar 350,- Kč s DPH.

Rádi poradíme

Často kladené dotazy

Je nutné pro zapůjčení lahví plnit minimální roční odběr?

Ne. Zapůjčení lahví o objedmu 4 litrů máte zcela zdarma bez omezení. Větší láhve také zapůjčujeme zdarma v případě, že od nás Pivogon odeberete minimálně 4x ročně v daném objemu. V opačném případě se za pronájem platí.

Co když nesplním minimální odběr?

Snažíme se těmto případům předcházet individuálním přístupem a výběrem správné velikosti lahve. V případě nesplnění minimálního odběru lze vyměnit tlakové lahve za menší model nebo v lahve vrátit k nám na prodejnu.

Jaké je třeba splnit podmínky pro zapůjčení lahví?

Pro zapůjčení není třeba splňovat žádné složité podmínky. Stačí nás kontaktovat na telefonu nebo osobně na naší prodejně v Plzni. Pro rychlejší zpracování objednávky a zapůjčení si můžete vyplnit připravenou smlouvu o zapůjčení (ke stažení).

Co se stane, když tlakovou láhev poškodím nebo ztratím?

Poškodíte-li tlakovou lahev nebo například dojde k porušení podmínek dle smlouvy (například naplnění lahví jinou směsí než Pivogonem), dojde k propadnutí Vaší zálohy. Snažíme se však situace s klienty řešit individuálně, neváhejte se na nás v případě problému obrátit.

Lze platit platební kartou?

Bohužel, platební karty ani platby telefonem nepřijímáme.

Nenašli jste odpověď? Zavolejte nám na číslo +420 731 749 757

© 2024 Provozuje Vodrážka a Vodrážka s.r.o. | Vytvořil Webové stránky rychle a kvalitně