Směs plynů Pivogon

Prodejna piva Vodrážka a Vodrážka Plzeň
Patentovaná technologie

Patentovaná technologie Pivogon

Od začátku roku 2015 jsme vlastníci výrobního zařízení složeného za tří technologických částí. První etapa je výroba plynného dusíku N2, v druh etapě tento plynný dusík směšujeme spolu s plynným oxidem uhličitým CO2 , který nám dodává externí výrobce a ve třetí etapě tuto směs v poměru N2 (80%) + CO2 ( 20%) plníme do s maximálním tlakem 195 barů do tlakových láhví o objemu 4l,10l, 20l nebo 50l. Tlakové láhve nám dodává rovněž certifikovaný výrobce. Toto zařízení je instalováno ve Cvokařské ulici v Plzni.

V předstihu před začátkem výroby jsme již koncem roku 2014 získali od Úřadu Průmyslového vlastnictví ČR ochrannou známku s právem používat název výrobku PIVOGON.

Jsme dále vlastnící stáčecích zařízení v potřebném množství pro širokou zákaznickou klientelu, které stejně jako tlakové láhve zapůjčujeme i stáčecí zařízení tak, aby byla splněna naše firemní filosofie spočívající v osobním přístupu ke každému zákazníkovi současně s naší snahou udržet si spokojenou zákaznickou klientelu a také naše postavení na tomto trhu.

Dodávané plyny s ochranou známkou PIVOGON jsou pro použití v potravinářství, splňující náročné požadavky na kvalitu, dané platnou legislativou Evropské unie pro potravinářské přídatné látky dle ES č. 1333/2008 a ES 2008/84/ES. Výroba a distribuce plynů plně odpovídá zásadám HACCP. Jejich kvalita je průběžně monitorována a analyzována v certifikované laboratoři. Splňuje parametry využitelných plynů dle legislativy EU pro E 290(CO2) a E 941(N2). Výsledky analýz jsou k dispozici na stránce Dokumentace.

Dodávané plyny jsou pro použití v potravinářství, splňující náročné požadavky na kvalitu, dané platnou legislativou Evropské unie pro potravinářské přídatné látky dle ES č. 1333/2008 a ES 2008/84/ES. Výroba a distribuce plynů plně odpovídá zásadám HACCP. Jejich kvalita je průběžně monitorována a analyzována v certifikované laboratoři. Splňuje parametry využitelných plynů dle legislativy EU pro E 290(CO2) a E 941(N2). Výsledky analýz jsou k dispozici na stránce Dokumentace. Rovněž potřebnou dokumentaci, bezpečnostní listy a certifikáty naleznete na stránce Dokumentace.

Výhodná nabídka

Ceník tlakových lahví

Tlaková láhev Pivogon

50 LITRŮ

1599 Kč

Včetně DPH + záloha 3900 Kč

Tlaková láhev Pivogon

20 LITRŮ

699 Kč

Včetně DPH + záloha 3900 Kč

Tlaková láhev Pivogon

10 LITRŮ

429 Kč

Včetně DPH + záloha 3900 Kč

Tlaková láhev Pivogon

4 LITRY

279 Kč

Včetně DPH + záloha 3200 Kč

Kromě tlakových lahví Pivogon nabízíme: Dusík 20l / 190bar 570,- Kč s DPH nebo Dusík 10l / 190bar 350,- Kč s DPH.

Rádi poradíme

Často kladené dotazy

Je nutné pro zapůjčení lahví plnit minimální roční odběr?

Ne. Zapůjčení lahví o objedmu 4 litrů máte zcela zdarma bez omezení. Větší láhve také zapůjčujeme zdarma v případě, že od nás Pivogon odeberete minimálně 4x ročně v daném objemu. V opačném případě se za pronájem platí.

Co když nesplním minimální odběr?

Snažíme se těmto případům předcházet individuálním přístupem a výběrem správné velikosti lahve. V případě nesplnění minimálního odběru lze vyměnit tlakové lahve za menší model nebo v lahve vrátit k nám na prodejnu.

Jaké je třeba splnit podmínky pro zapůjčení lahví?

Pro zapůjčení není třeba splňovat žádné složité podmínky. Stačí nás kontaktovat na telefonu nebo osobně na naší prodejně v Plzni. Pro rychlejší zpracování objednávky a zapůjčení si můžete vyplnit připravenou smlouvu o zapůjčení (ke stažení).

Co se stane, když tlakovou láhev poškodím nebo ztratím?

Poškodíte-li tlakovou lahev nebo například dojde k porušení podmínek dle smlouvy (například naplnění lahví jinou směsí než Pivogonem), dojde k propadnutí Vaší zálohy. Snažíme se však situace s klienty řešit individuálně, neváhejte se na nás v případě problému obrátit.

Lze platit platební kartou?

Bohužel, platební karty ani platby telefonem nepřijímáme.

Nenašli jste odpověď? Zavolejte nám na číslo +420 731 749 757

© 2023 Provozuje Vodrážka a Vodrážka s.r.o. | Vytvořil Webové stránky rychle a kvalitně